Aktualności i wejścia kapitałowe

Spółka EDUMETRIQ ruszyła w kwietniu 2015 roku.

Spółka zakłada stworzenie centrum szkoleniowego dla branży ochrony zdrowia, wykorzystującego nowoczesne metody nauczania: e-learning oraz blended learning.

Misją Edumetriq jest poprawa jakości świadczeń i efektywności placówek medycznych poprzez wzrost kompetencji ich pracowników, w znaczniej mierze z wykorzystaniem technik i metod nauki na odległość. Wizją Edumetriq jest osiągnięcie pozycji firmy pierwszego wyboru dla podmiotów leczniczych w przypadku decyzji o realizacji działań szkoleniowych, w szczególności e-learningu.

Spółka 4MOSA została zawiązana w kwietniu 2015 r.

Do działalności głównej Spółki 4MOSA należy sprzedaż najwyższej jakości okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z wykorzystaniem nowoczesnych systemów dystrybucji online, wspieranych min. innowacyjnym rozwiązaniem ‘domowej przymierzalni’.
4MOSA, dzięki doświadczeniu Pomysłodawców wyniesionemu z dotychczasowej działalności na rynku okularów, w krótkim czasie ma szansę posiadać w swoim portfolio dwie rozpoznawalne marki: Westwood Eyewear – pioniera drewnianych okularów przeciwsłonecznych w Polsce, oraz markę MUSCAT – oferującą najwyższej jakości okulary korekcyjne. 
Celem projektu jest stworzenie pierwszej w Polsce i Europie firmy, oferującej designerskie, wysokiej jakości okulary z acetatu wraz z soczewkami korekcyjnymi za ułamek ceny oferowanej przez konkurencję!

 

 

Spółka COLVER powstała w grudniu 2015 r.

Do działalności głównej Spółki COLVER należy produkcja specjalistycznej chemii budowlanej, przed którą postawione są najwyższe wymagania jakościowe. 

Wiodącym produktem w ofercie COLVER jest system specjalistycznych materiałów kompatybilnych z materiałem podłoża REPERO. Aplikacja systemu uniemożliwia dalszą degradację konstrukcji i chroni ją przed agresywnymi czynnikami znajdującymi się w otoczeniu.  W skład systemu REPERO wchodzą wyroby do naprawy, reprofilacji, ochrony powierzchniowej i hydrofobizacji betonu: naprawcze, rozlewne i tiksotropowe zaprawy polimerowo - cementowe, masy szpachlowe polimerowo-cementowe i inne.  

 

Spółka Keeno działa od grudnia 2015 roku.

Spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją profesjonalnego sprzętu sportowego, który wykorzystywany jest przede wszystkim w treningu funkcjonalnym. 

Jesteśmy profesjonalistami, którzy postawili sobie za cel stworzenie produktów zaspokajających potrzeby najlepszych sportowców. Trenując z Mistrzami postanowiliśmy zaprojektować sprzęt idealny w każdym calu: wytrzymały, w 100% funkcjonalny i wyróżniający się na tle innych.

 

Spółki iDecors i Decor Technology działają wspólnie od lutego 2016 roku

Głównym przedmiotem działalności iDecors jest zdobienie opakowań ze szkła i tworzyw sztucznych dla potrzeb przemysłu chemicznego, kosmetycznego, i spożywczego.
Usługi polegają na dekorowaniu różnorodnych elementów, głównie szklanych, poprzez zastosowanie wielu różnych technik dekoratorskich m.in. malowania, sitodruku, hot-stampingu oraz flockowania. 

Decor Technology zajmuje się świadczeniem usług dekorowania świec dla klientów biznesowych. Przyszli klienci spółki to przede wszystkim przedsiębiorstwa produkujące na dużą skalę różnorodne świece dekoracyjne i okolicznościowe. 

Spółka JOBTICKET powstała w lipcu 2015 roku.

Spółka zajmuje się świadczeniem wyspecjalizowanych usług związanych z zasobami ludzkimi na rynku polskim oraz niemieckim.